HAKKIMIZDA

 

Rayo Butik için kısaca;”beyaz yakalı hayatından sıkılıp,sevdiği ve kendini özgürce ifade edebileceği bir yerde çalışma arzusunda olan kişilerin kurduğu,kadın giyim sektöründe fark yaratmayı amaçlayan bir marka”diyebiliriz.

Hanem Tekstil Ticaret Limited Şirketi (“RAYO BUTİK”) 2020 yılında bu amaçlarla kurulan bir aile şirketidir.

Biliyoruz ki,”hakkımızda” yazısı web sitelerinde en son olarak okunan bölümdür.Ancak her firmanın olmazsa olmaz tanıtım sembollerinden biridir.Bu bölümü yazmaya karar verdiğimizde,sizlere kendimizi en iyi şekilde tanıtmayı amaçladık.İşimizde gösterdiğimiz titizlik ile yazmayı ve en önemlisi “farkımızı” anlatmayı istedik.

Peki neden farklıyız?

İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Rayo Butik ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz."
En iyisi olmak için sürekli araştırmalar yapıyoruz.Alanımızda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için en uygun şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

"Kaliteye garantisi veriyoruz”
Rayo Butik’te satılan tüm ürünler yerli üretimdir.Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından paketleme aşamasına kadar kalite kontrolden geçmektedir.

“Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsiyoruz”

 Butik kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunmaya çalışıyoruz.

“Güvenli Alışveriş imkanı sunuyoruz”

Rayobutik.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Rayobutik.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

Elbette bir Butik’i farklı kılan tüm özellikler bunlar değil.Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı”olduğumuzu çok daha iyi anlayacaksınız.

Bu nedenle bizi takipte kalın…Tanıştığımıza çok memnun olacaksınız😊

 

 

Çerez Kullanımı